Tingimused

FOTODE KASUTAMINE JA AUTORIÕIGUS

Fotode autoriõigused jäävad fotograafile, fotograafil on õigus fotosid kasutada kodulehel, sotsiaalmeedias, näitustel, prinditavatel reklaammaterjalidel jms, kui ei ole kokku lepitud teisiti.

Autoriõiguste üleandmiseks kliendile tuleb sõlmida vastav leping (lisanduvad autoriõiguse ning lepingu tasu).

Kõik fotod on kaitstud autorikaitse õigustega ning neid ei ole lubatud omal käel töödelda (k.a. lisades Facebooki, Instagrami või Snapchati filtreid).

Fotod on mõeldud klientidele isiklikuks kasutamiseks ning meediaväljaannetes (näiteks erinevad ajalehed, ajakirjad) jagamiseks on vajalik autori nõusolek. Siinhulgas ei ole fotodega lubatud osa võtta fotokonkursidelt ja -võistlustelt.

FOTOGRAAFI PILDISTAMIS- JA TÖÖTLUSSTIIL

Enne sessiooni broneerimist palun tutvuda kodulehel/sotsiaalmeedias tööde stiiliga ning veenduda, et stiil vastab Teie ootustele.

Töötlusesse minevate piltide valiku teeb fotograaf.
Hilisemaid pretensioone eelnevalt kokku lepitud või leppimata jäetud detailide üle ei aksepteerita.

FOTOSESSIOONI BRONEERIMINE

Fotosessiooni saab broneerida telefoni +372 56388860 või e-posti teel kaisa@kaarus.ee

FOTOSESSIOONI EEST TASUMINE JA HIND

Fotosessiooni eest saab tasuda kinkekaardiga, ettemaksearve alusel, või sularahas kohapeal.

FOTODE KÄTTESAAMINE

Fotosessioonide lõpptulemuseks on töödeldud digifailid, mille arv sõltub sessioonist. Sõltuvalt teenusest valmivad failid 1-30 päeva jooksul, kui pole kokku lepitud teisiti. Eelisjärjekorras tööde teostamine maksab 15€. Klient saab endale kasutamiseks vaid töödeldud digifailid, RAW-failid nende hulka ei kuulu. Veebigaleriis, kuhu kliendile mõeldud töödeldud digifailid üles laetakse, hoiustatakse neid 2 kuud alates kliendile saatmise kuupäevast.

Tingimused